• pl
  • en

Kontakty bezpośrednie

Sekretariat Zarządu

 tel.: +48 32 62 10 800
 fax. +48 32 62 10 899

 e-mail: realizacje@mz.pl

Zarząd

Wiceprezes Zarządu
Dyrektor ds. Handlowych

Tomasz Stancel

 tel.: +48 32 62 10 800
 e-mail: tomasz.stancel@mz.pl


 

Wiceprezes Zarządu
Dyrektor ds. Realizacji

Marcin Grzanka

 tel.: +48 32 62 10 800
 e-mail: marcin.grzanka@mz.pl


 

Wiceprezes Zarządu
Dyrektor ds.
Ekonomiczno-Finansowych

Gustaw Duda

 tel.: +48 32 62 10 800
 e-mail: gustaw.duda@mz.pl

Dyrekcja Wytwórni Konstrukcji Stalowych i Rurociągów

Dyrektor Wytwórni Konstrukcji Stalowych i Rurociągów

Krzysztof Jańczuk

 tel.: +48 77 548 26 20 
e-mail: krzysztof.janczuk@mz.pl



Zastępca Dyrektora Wytwórni Konstrukcji Stalowych i Rurociągów w Kędzierzynie

Tomasz Rybak

 tel.: +48 77 548 26 20

 e-mail: tomasz.rybak@mz.pl


Zastępca Dyrektora Wytwórni Konstrukcji Stalowych w Częstochowie

Rafał Kowalski

 tel.: +48 34 323 10 11
 e-mail: rafal.kowalski@mz.pl

Biuro Handlowe

Dyrektor ds. Handlowych
Wiceprezes Zarządu

Tomasz Stancel

 tel.: +48 32 62 10 800
 e-mail: tomasz.stancel@mz.pl


 

Biuro Energetyki i Ochrony Środowiska


Dyrektor Handlowy
Marcin Sosna

 tel.: +48 32 373 44 44
 e-mail: marcin.sosna@mz.pl


Dyrektor Handlowy
Krzysztof Wieczorowski

 tel.: +48 32 373 42 81
 e-mail: krzysztof.wieczorowski@mz.pl


 

Biuro Chemii i Petrochemii


Dyrektor Biura
Marcin Klos

 tel.: +48 77 548 26 20
 e-mail: marcin.klos@mz.pl


 

Biuro Budownictwa Przemysłowego 


Dyrektor Biura
Andrzej Wiekiera

 tel.: +48 32 255 58 21
 e-mail: andrzej.wiekiera@mz.pl


 

Biuro Rynków Zagranicznych


Kierownik ds. Handlowych - Niemcy
Piotr Sosna

 tel.: +48 32 373 44 44
 e-mail: piotr.sosna@mz.pl

Ośrodek Kontroli Jakości i Spawalnictwa

Dyrektor Ośrodka

Piotr Lange


 tel.: +48  32 279 29 91
 e-mail: piotr.lange@mz.pl


Zastępca Dyrektora Ośrodka

Kordian Kaliciak


 tel.: +48 32 279 29 91
 e-mail: kordian.kaliciak@mz.pl

Główny Spawalnik

Tomasz Szorek


 tel.: +48 32 279 29 91
 e-mail: tomasz.szorek@mz.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Aleksandra Łój


 tel.: +48 32 77 75 191
 e-mail: iodo@mz.pl